$ DOLAR → Alış: 32,13 / Satış: 32,26
€ EURO → Alış: 34,92 / Satış: 35,06

Cumhur İttifakı’nın Yenişehir adayı Başkan Aydın

Cumhur İttifakı’nın Yenişehir adayı Başkan Aydın
  • 10.01.2024

Cumhur İttifakı’nın Yenişehir Belediye Başkan adayı olarak mevcut Başkan Davut Aydın belirlendi. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi siyasi partiler, belediye başkan adaylarını açıklıyorlar. Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkanı Davut Aydın, önümüzdeki seçimde Yenişehir Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.

Cumhur İttifakı’ndan Belediye Başkan adaylığı kesinleşen Belediye Başkanı Davut Aydın yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Cumhur İttifakımızın ortaya koyduğu 2053 ve 2071 hedeflerine giden yolda önemli bir kilometre taşı olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde; Osmanlı Devleti’nin Banisi Osman Gazi’nin kurduğu, İlk Başşehir Yenişehir’de yeniden şahsımı Belediye Başkan Adaylığıyla görevlendiren başta Genel Başkanım Sayın Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Sekreterimiz Sayın İsmet Büyükataman, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Feti Yıldız, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz, Bursa Milletvekilimiz Sayın Fevzi Zırhloğlu, İl Başkanımız Sayın Muhammet Tekin ve İlçe Başkanımız Arif Eren’in şahsında tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Böylesine önemli bir sorumluluk ve görevde bizleri yönlendiren, cesaretlendiren, güç ve yetki veren Yenişehirli hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı özellikle dile getirip, şu vurguyu yapmak istiyorum:

Hiç kuşku yok ki 14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 seçimlerinde kazanan hem Şanlı Devletimiz hem de Aziz Milletimiz olmuştur. Bu kazanımın 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde de aynısıyla sandığa yansıması, merkezi yönetimden yerel yönetimlere uzanan hat boyunca Türkiye’nin gücüne güç katacaktır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ