Ticaret Borsası’na aday olan Aydın listesini açıkladı

Ticaret Borsası’na aday olan  Aydın listesini açıkladı
  • 04.10.2022

5 Ekim’de (Yarın) yapılacak olan Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduğunu belirten işadamı Ahmet Aydın, listesini açıkladı. Seçimlerde Ticaret Borsası’nın Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçileceğini belirten Aydın, “Yenişehir’e ne kadar katmadeğer katabiliriz, bunun derdindeyiz. Ticaret Borsamıza ve üreticilerimize hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Aydın’ın listesinde şu isimler bulunuyor:

Ela Agro Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, İtimat Pey. Süt ve Süt Ür. Paz. San. Tic. A.Ş, Yenişehir Çiftliği, Orhan Damlalı, Hakan Şen Agro Gıda Dış Tic. A.Ş., Halil Battal, Timed Gıda Yem. Tarım Ürün. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. (Yenişehir Şubesi), Mümin Sapmaz, Orhan Tarım Gıda ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş., Ayhan Işık, S.S. Orhaniye Köyü Tarımsal Kalkınma Koop., Terziler Köyü Tarımsal Kalkınma Koop., S.S. Mahmudiye Köyü Tarımsal Kalkınma Koop., Mustafa Titis, Sedat Sapmaz.

YEDEK ÜYELER: Öztavuk Gıda Tarım Hayvancılık A.Ş., İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri İmalat ve Paz. A.Ş., İsmail Battal, Hasan Günal Tarım Ürünleri, Akgün Tarım İth. İhr. Nak. Trz. San. Tic. Ltd. Şti, S.S. Çiçeközü Köyü Tarımsal Kalkınma Koop.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ