BAŞKAN AYDIN: HALKIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR

BAŞKAN AYDIN: HALKIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR
  • 10.06.2020

Yenişehir’de sokak ve caddelerdeki kaldırımlar yenileniyor. Belediye Başkanı Davut Aydın “Halkımız için her şeyin en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Yenişehir’de uzun yıllardır kullanılamaz hale gelen sokak ve caddelerdeki kaldırımlar yenilenmeye başladı.Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aydın, “Seçim beyannamemizde ne varsa onları yapmaya çalışıyoruz. Kaldırım yenileme çalışmalarımıza Bilecik yolundan başladık, mezarlık ve çevresi ile birlikte sağlı sollu yenileme çalışmalarımız sürüyor. Bilecik yolu bittikten sonra Cumhuriyet Caddesi ve İnegöl yolu köprüye kadar aynı şekilde kaldırımlar olacak” dedi.

“Göreve gelirken söz verdiğimiz 16 ana projemizin 6 tanesini tamamlayarak 7.projemize başladık” diyen Başkan Aydın, “İnşallah 2 ay içerisinde 7. projemizde halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bunları 1 yıl içinde tamamladık. Yenişehir halkımız her şeyin en iyisine layıktır. Köylerde de aynı şekilde çalışmalarımız devam ediyor.13 köyde parke taşı yapım işi bitti. Sırayla çalışmalarımız buralarda da devam ediyor. Bunun yanı sıra birçok köyümüzde eksiklikler giderilmektedir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ