$ DOLAR → Alış: 32,16 / Satış: 32,29
€ EURO → Alış: 34,89 / Satış: 35,03

TARİHİN VE TARIMIN BAŞKENTİ SPORUN VE SPORCUNUN DA BAŞKENTİ OLACAK

TARİHİN VE TARIMIN BAŞKENTİ SPORUN VE SPORCUNUN DA BAŞKENTİ OLACAK
  • 19.11.2019

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, ilçede gerçekleştirilecek spor yatırımlarını başlatmak üzere gittiği Ankara ziyaretinde Belediye adına Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto ile protokolleri imzaladı.

Geçtiğimiz günlerde Bursa’yı ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptığı görüşmelerin olumlu neticelenmesi sonucunda imza törenine katılmak üzere dün Ankara’ya giden Belediye Başkanı Aydın “Geleceğimize yapacağımız en büyük yatırım gençliğe yapılacak yatırımdır. Tarihin ve tarımın başkenti Yenişehir’i sporun ve sporcunun da başkenti yapacağız. Bu anlamda bugün Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Spor Toto Teşkilatının destekleriyle Matay Spor Kompleksinin tamamlanması, Yolören Sentetik Futbol Sahasının yapılması ve 3 adet basketbol sahasının yapılması için imzalarımızı attık. Rabbim hayırlı etsin” dedi.

Yenişehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto arasında imzalanan protokolde, Yenişehir Belediyesi MATAY Spor Kompleksi inşaatının tamamlanması, Yolören Mahallesine Sentetik Futbol Sahasının yapılması ve ilçenin muhtelif yerlerine toplamda 3 adet basketbol sahasının yapılması yer aldı. Başkan Davut Aydın spor alanında ilçeye yapılan yatırımlar için Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu başta olmak üzere Bursa Milletvekillerine ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Alinur Aktaş’a teşekkür ederek, spor sahalarının yapımı için ihale sürecinin en kısa sürede başlayacağını kaydetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ