$ DOLAR → Alış: 32,13 / Satış: 32,26
€ EURO → Alış: 34,92 / Satış: 35,06

SIRMAN: HEDEFİMİZ UZLAŞMACI, ÇÖZÜM ODAKLI VE KAVGASIZ BİR SİYASET ANLAYIŞI

SIRMAN: HEDEFİMİZ UZLAŞMACI, ÇÖZÜM ODAKLI VE KAVGASIZ BİR SİYASET ANLAYIŞI
  • 25.07.2019

CHP Parti Okulunun belediye meclis üyelerine yönelik Yerel Yönetim Eğitimi tamamlandı. Sertifika töreniyle sona eren Yerel Yönetim Eğitiminde, yapıcı muhalefet anlayışının benimsenmesi üzerinde duruldu.

Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tayfun Sırman, Yenişehir Belediye Meclis Üyeleri Şafak Erdem, Ergin Çakar ve Abdurrahman İletmiş’in de katıldığı Yerel Yönetim Eğitimi Bursa Crowne Plaza Otel’de yapıldı. Eğitim toplantısını değerlendiren Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Tayfun Sırman, şunları kaydetti: “Yerel Yönetim Eğitiminde belediyelerin çalışmalarına verilecek her katkının topluma kazanç sağlayacağı fikri öne çıkan bir konu oldu. Yerel iktidarın başarısız olması üzerine siyaset inşa etmenin Cumhuriyet Halk Partisi’nin hareket tarzı olmadığı, hedefimizin halkımızın en iyi hizmeti alması için yapıcı bir çaba içinde çalışmak olduğu vurgulandı.”

Sırman, sözlerini şöyle tamamladı: “Parti Okulumuzun belediye meclis üyeleri İçin Yerel Yönetim Eğitimi, Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanımız, Parti Okulu Kurucumuz Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, parti eğitmenlerimiz, İl Başkanımız Hüseyin Akkuş, İl Eğitim Sekreterimiz Gülver Deniz, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Genel Başkan Yardımcımız Orhan Sarıbal, ilçe başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimizin katıldı. Yerelde ve ülkede iktidar olmak, yurttaşlarımızın hakkını korumak ve sosyal belediyecilik için diğer eğitim faaliyetlerimiz sürecek” dedi.

Yerel Yönetim Eğitiminin sonunda belediye meclis üyelerine sertifikaları sunuldu. (HABER: GÜRHAN ADANA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ