$ DOLAR → Alış: 32,13 / Satış: 32,26
€ EURO → Alış: 34,92 / Satış: 35,06

1. MUHTARLAR TOPLANTISI KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI

1. MUHTARLAR TOPLANTISI KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI
  • 10.07.2019

Belediye Başkanı Davut Aydın mahalle muhtarlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya Başkan Yardımcıları ve daire müdürleriyle birlikte katılan Başkan Davut Aydın, bundan sonraki süreçte de muhtarlarla düzenli olarak toplanıp, ilçenin kırsal ve merkez tüm mahallelerinde yaşanan sorunları birlikte tespit edip, ortak akılla çözüm üreteceklerini ifade etti.

Mahalle muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği 1. Muhtarlar Toplantısında en çok konuşulan konular arasında parke taşı döşenmesi ile Belediyenin kırsal mahallelere yeni montajını gerçekleştirdiği anons sistemi yer aldı.

Seçim sürecinde söz verdikleri gibi tüm mahallelerin sorunları ve çözüm önerilerinin tespit edilip Bursa Büyükşehir Belediyesiyle ortak projeler geliştirileceğini söyleyen Başkan Davut Aydın, bir sonraki toplantıya kadar her mahalle muhtarının talep ve şikâyetlerini listelediği dosya hazırlamalarını istedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte sorunların çözümüne yönelik acil planların hazırlanacağını belirten Başkan Aydın, “Muhtarlarımızın bu konuda hazırlıklı olmaları projelerin hızla hayata geçirilmesi açısından önem taşımaktadır dedi.

Toplantıda göreve başladığı günden bu yana, Daire Müdürleriyle birlikte birimler bazında 3 aylık gerçekleştirilen faaliyetleri de anlatan Başkan Davut Aydın, Alo Whatsapp Hattının sorunların kısa sürede çözümlenmesinde büyük önemi olduğuna değindi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ