$ DOLAR → Alış: 32,13 / Satış: 32,26
€ EURO → Alış: 34,92 / Satış: 35,06

BAŞKAN AYDIN: KAPALI PAZAR YERİ HAYAL DEĞİL

BAŞKAN AYDIN: KAPALI PAZAR YERİ HAYAL DEĞİL
  • 14.06.2019

Yenişehir Belediye Meclisi Belediye Başkanı Davut Aydın başkanlığında toplandı. Tek gündem maddesinin görüşüldüğü toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Aydın, Çayır Mahallesi’ne Kapalı Pazar’ın mutlaka yapılacağını belirtti.

Yenişehir’in Kapalı Pazar Yeri’ne ihtiyacı olduğunu vurgulayan Başkan Aydın, “Kapalı pazarda ilk çalışmayı yapan belediye başkanı da, belediye personeli de, meclis üyeleri de burada. Yenişehir’de hiçbir şey hayal değil. ‘Kapalı Pazar Yeri hayal’ diyen arkadaşlar kendileri hayal görüyorlar. Her şey hayal oldu, biz hiç bir şey yapmıyoruz algısı oluşturulmaya çalışılıyor. Kapalı Pazar Yeri olacak. Çünkü bu memleketin ihtiyacı var. Bunu herkes böyle bilsin” dedi.

Çalışmalarla ilgili her kesimin şikâyetleri olabileceğini ifade eden Başkan Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Basın, halk, herkes eleştirecek, ama biz kendi kendimize eleştirmeyelim. Ben daha ilk toplantımızda ‘memlekette karakter olarak örnek olmak gerekir’ demiştim. Üç kuruşluk şeylere pabuç bırakmayız. Bu kadar da ucuz değil. Çeşmeler akarsa çok iyi olur, ama biraz kısmamız lazım. Anlayan anlamıştır.” (HABER – FOTOĞRAF: GÜRHAN ADANA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ