$ DOLAR → Alış: 32,55 / Satış: 32,68
€ EURO → Alış: 34,90 / Satış: 35,04

YENİŞEHİR SÜNNETÇİOĞLU ORTAOKULU’NDAN 2 KUPA BİRDEN

YENİŞEHİR SÜNNETÇİOĞLU ORTAOKULU’NDAN 2 KUPA BİRDEN
  • 07.05.2019

2018-2019  Okul Sporları müsabakalarında  Küçük Erkekler  Voleybol  ve Yıldız Erkekler  Voleybol kategorilerinde Yenişehir 1’incisi olan Sünnetçioğlu Ortaokulu il şampiyonasına  katıldı.

Sünnetçioğlu Ortaokulu, Yıldız Erkekler’de  il 4’üncüsü  Küçük  Erkekler’de  il ikincisi  olmayı  başardı. Müyesser İbrahim Sünettçioğlu Ortaokulu  Müdürü Hüseyin  Çelik “2017- Okul  Sporları  müsabakalarında  okulumuz  Yıldız Erkekler  Voleybol’da  il  şampiyonu  olmuştu. 2018-2019 Okul  Sporları  sezonunda  da başarılarımızı sürdürdük.  2 kupa  birden  kazandık” dedi.

Okul  Müdürü, Çelik  sportif  müsabakaların  ve müsabakalarda  alınan  derecelerin öğrencilerin özgüvenlerini  yükselttiğini belirterek, “Başarıda  emeği geçen başta beden eğitimi ve spor öğretmenimiz Hamit Arık  ve öğrencilerimizi  tebrik ediyorum.  Müsabakalarda  ulaşım  konusunda  her türlü desteği sağlayan Yenişehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Beden eğitimi ve spor öğretmeni Hamit Arık ise okullarda  her öğrencinin  yeteneğine  göre  bir spor dalı  ile  uğraşması  gerektiğini söyledi. Arık, “Çocuklarımızı hareketsiz  yaşamdan  ve teknoloji  bağımlılığından  kurtarmanın  en büyük  ilaçlardan  biri  çocuklarımızın  spora  yönlendirilmesidir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ