$ DOLAR → Alış: 32,16 / Satış: 32,29
€ EURO → Alış: 34,89 / Satış: 35,03

ÇELİK, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ

ÇELİK, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ
  • 16.04.2019

Yenişehir eski Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevine getirildi. Çelik ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a vekalet edecek 5 isim açıklandı.

 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a, yeni dönemde meclis üyeleri Süleyman Çelik, Ahmet Yıldız, Murat Demir, Halide Serpil Şahin  ile mimar Gülten Kapıcıoğlu vekalet edecek.

Hafta sonu yapılan ilk meclis toplantısı ile yeni dönemin startını veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni döneme ilişkin yetkilendirme çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda yapılan seçimlerle 11 komisyonda görev alacak meclis üyeleri, encümen üyeleri ve birliklerde görev alacak isimler belirlenirken, Başkan Aktaş kendisine vekalet edecek 5 başkanvekilini de belirledi. Başkan Aktaş, yeni dönemde başkanvekilliği görevini üstlenecek Yıldırımlı Meclis Üyesi Ahmet Yıldız, Yenişehirli Meclis Üyesi ve geçen dönem Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, İnegöllü Meclis Üyesi ve Encümen Üyesi Halide Serpil Şahin, Osmangazili Meclis Üyesi Murat Demir ve Mimar Gülten Kapıcıoğlu ile bir araya geldi.

Toplantıda yeni dönemin bir değerlendirmesi yapılırken, Başkan Aktaş, yoğun program nedeniyle kendisinin yetişemeyeceği açılış, etkinlik, farklı organizasyonlar ve Bursa’yı ilgilendiren konularda Büyükşehir Belediyesi’ni temsil edecek vekillerine başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ