BAŞKAN AYDIN MAZBATASINI TESLİM ALDI

BAŞKAN AYDIN MAZBATASINI TESLİM ALDI
  • 04.04.2019

31 Mart seçimlerini kazanan Cumhur İttifakı MHP adayı Davut Aydın ve belediye meclis üyeleri, mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Osman Yüce’den teslim aldılar.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki törende konuşan Başkan Aydın, devir teslim töreninin Tarihi Belediye Binası’nda yarın yapılacağını açıkladı. Aydın şunları kaydetti: “Öncelikle 31 Mart seçimlerinin Yenişehir’imize, Bursa’mıza ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte görev yapan sandık görevlilerine, oy kullanan vatandaşlarımıza , Emniyet güçlerimize, basın mensuplarımıza, seçimde emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Cenabı-ı Allah birlik beraberliğimizi bozmasın diyorum. Bu ilçe bizim ilçemiz bu memleket bizim. Allah kötü niyetli olanları görev başına getirmesin diyorum. Allah bizi memleketimize hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Hayırsız işlerden uzak tutsun. Yarın, cuma namazından sonra belediyemizde devir teslim töreni olacaktır. Tüm Yenişehirli hemşehrilerimi davet ediyorum. Dış güçlere karşı, kötü niyetlilere karşı birlik ve beraberliğimizi yarın gösterelim” dedi.

Aydın ayrıca, yarınki devir teslim törenine çiçek gönderilmemesi, yerine Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği’ne bağışta bulunulabileceğini vurguladı. Aydın, sözlerini şöyle tamamladı: ” Belediye Başkanı seçilmem nedeniyle, şahsıma ve belediyemize çiçek göndermek isteyenler olabilir. Sizlerden isteğim, çiçek göndermek yerine, ilçemizdeki Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği’ne ait, aşağıda detayları yazılı Banka Hesabına bağış yapmanızı istirham ediyorum. Çiçekler solmasın ama engelliler de unutulmasın, bu benim projelerimde vardı. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ediyorum.”

Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği

Yenişehir Ziraat Bankası Şubesi

TR21 0001 0000 6657 0310 3550 01

(Haber-Fotoğraf: Gürhan Adana)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ