$ DOLAR → Alış: 32,55 / Satış: 32,68
€ EURO → Alış: 34,90 / Satış: 35,04

SIRMAN: HALKIMIZIN VERDİĞİ KARAR HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR

SIRMAN: HALKIMIZIN VERDİĞİ KARAR HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR
  • 02.04.2019

Millet İttifakında yer alan CHP’nin 1’inci sırasından belediye meclis üyesi seçilen Tayfun Sırman, seçim sürecini değerlendirdi. Halkın verdiği kararın her şeyin üstünde olduğunu vurgulayan Sırman, “Seçim sonuçlarının başta Yenişehir olmak üzere Bursa’mızı ve ülkemizi mutlu bir geleceğe taşımasını diliyorum” dedi.

Sırman’ın açıklaması şöyle:

“Değerli Yenişehirliler,

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen mahalli idareler seçimini geride bıraktık. Yenişehir’de İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin oluşturduğu Millet İttifakı olarak girdiğimiz seçimde vatandaşlarımız benimle birlikte dokuz arkadaşımı belediye meclisine taşırken,  Belediye Başkanlığında ise Cumhur İttifakı adayını tercih etti. Halkımızın verdiği karar her şeyin üstündedir.

Türkiye genelinde ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Adana gibi Türkiye’nin en büyük kentleri çağdaş ve sosyal belediyecilikten yana tercihlerini kullandı. Ortaya çıkan bu sonuç Türkiye’de yepyeni bir siyasi atmosfere girildiğinin açık kanıtıdır.

Yaklaşık 60 günlük kampanya sürecinde birlikte mücadele ettiğimiz, belediye meclis üyesi arkadaşlarıma, Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve İYİ Parti’nin ilçe başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, yağmur çamur demeden mücadele eden parti emekçilerine ve tüm isimsiz kahramanlara teşekkürü borç bilirim.

Yenişehir Belediye Başkanlığı’nı kazanan Sayın Davut Aydın’ı tebrik eder ve yeni görevinde başarılar dilerim. Azim, tecrübe, kararlılık ve çalışkanlığına bizzat şahit olduğum Belediye Başkan adayımız Sayın Ercan Özel’i de mücadelesinden dolayı yürekten kutlarım.

Hem Yenişehir Belediye Meclis Üyesi, hem de Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapacağım 5 yıllık süre içerisinde başta ilçemiz olmak üzere Bursa’nın yararına olacak her tür kararı destekleyeceğimden ve vatandaşlarımızın toplumsal çıkarları için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim sonuçlarının başta Yenişehir olmak üzere Bursa’mızı ve ülkemizi mutlu bir geleceğe taşımasını diliyorum.”

TAYFUN SIRMAN

Yenişehir Belediye Meclis Üyesi

Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ