$ DOLAR → Alış: 32,55 / Satış: 32,68
€ EURO → Alış: 34,90 / Satış: 35,04

HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN AKTAŞ’A TEŞEKKÜR

HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN BAŞKAN AKTAŞ’A TEŞEKKÜR
  • 03.02.2019

Başkan Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren huzurevinde konaklayan ve bu yıl yapılacak umre ziyaretine katılacak ekipte yer alan yaşlıları ağırladı.

 

Altıncısı gerçekleşecek huzurevi umre ziyaretine katılması beklenen kurum sakinleri, sağladığı destekler nedeniyle Başkan Aktaş’a teşekkür etti.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, görüşmede yaptığı açıklamada, yaşlıların huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi. Yaşlılara hizmetin her vatandaşın görevi, Büyükşehir Belediyesi’ne ait huzurevinde kalan sakinlerin ise Bursa’ya emanet olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, “Sizlerden sıkıntısız bir şekilde kutsal topraklara gitmenizi ve orada başta Bursamız, ülkemiz ve tüm Müslümanlar için dua etmenizi bekliyorum” dedi. Başkan Aktaş, tek tek ilgilendiği huzurevi sakinleri için kutsal topraklardan sağ salim Türkiye’ye geri dönmeleri temennisinde bulundu.

 

Umre kafilesi adına konuşan Meftun Kavlak ise Başkan Aktaş’a yaşlılara gösterdiği yakın ilgi ve verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi’nin sağladığı imkanlardan yararlandıklarını ve memnun olduklarını belirten Kavlak, Başkan Aktaş ve çalışma arkadaşlarına Bursa’ya hizmet yolunda muvaffak olmaları yönünde dua etti.

 

Türkiye’de ilk kez Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve tüm masrafları belediye tarafından karşılanan umre ziyareti için 9 kurum sakini, 1 destek personeli ve Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Şube Müdürü, 20 Şubat tarihinde kutsal topraklara doğru yola çıkacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ