$ DOLAR → Alış: 32,16 / Satış: 32,29
€ EURO → Alış: 34,89 / Satış: 35,03

ŞIRACI’DAN OTO TEST MERKEZİ İÇİN ORTAK HAREKET ÇAĞRISI

ŞIRACI’DAN OTO TEST MERKEZİ İÇİN ORTAK HAREKET ÇAĞRISI
  • 05.01.2019

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ali Şıracı, ilçede kurulması planlanan Oto Test Merkezi için tüm siyasi partilerle sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesinin önemine işaret etti. Şıracı, ” Bu doğrultuda İYİ Parti İlçe teşkilatı olarak AK Parti Ilçe Başkanlığı ile de irtibata geçerek tüm ilçe dinamikleri ile birlikte ilgili bakanlığımız olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza bir ziyarette bulunulması konusunda bir organizasyon yapılmasını isteyeceğiz” dedi.

Yenişehir’in konumu itibariyle Bursa’nın en önemli ilçelerinden birisi olduğunu ifade eden Şıracı, ilçenin hem Uluslararası Havalimanı hem de ülke geneline yönelik ticaret merkezi olan İstanbul’a olan yakınlığıyla öne çıktığını vurguladı. Şıracı şunları kaydetti: “7 yıldır ülke gündeminde olan ve bugüne kadar maalesef her yıl iki kez temel atma töreni yapılacağı açıklanan Türkiye’de ilk, Dünyada 7’ncisi yapılacak olan Otomotiv Test Merkezi’nin yapılamamasının üzüntüsünü İYİ parti olarak yaşıyoruz. Otomotiv Test Merkezi’nin ilçemizde yapılması ile birlikte yerli otomotiv konusunda da bir adım öne çıkacağımızı düşünüyoruz. Ama bu konuda tüm Yenişehir’in bir arada hareket etmesi gerektiği kanaatindeyiz. Bu kapsamda Ak Parti, CHP, İYİ Parti, MHP ve Saadet Partisi ilce Başkan arkadaşlarım ve ilgili sivil toplum kuruluşlarımız bir araya gelerek topluma örnek olması ilçemizin menfaatine olacaktır.”

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Bu çalışma doğrultusunda İYİ Parti İlçe teşkilatı olarak AK Parti İlçe Başkanlığı ile de irtibata geçeceklerini anlatan Şıracı sözlerini şöyle tamamladı: “Tüm ilçe dinamikleri ile birlikte ilgili bakanlığımız olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza bir ziyarette bulunulması konusunda bir organizasyon yapılmasını isteyeceğiz. Biz Yenişehirliler olarak büyük bir aileyiz. İlçemizin menfaati olan her konuda bir araya gelmeli tek yürek olmalıyız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ