ERCAN ÖZEL İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI

ERCAN ÖZEL İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI
  • 14.12.2018

Bursa ve Yenişehir Belediye Meclislerinde İYİ Parti üyesi olarak görev yapan Ercan Özel partisinden belediye başkan aday adayı oldu. Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki toplantıda konuşan Özel, siyasi hayatında en önemli fedakarlığı ailesinin yaptığını vurguladı.

Özel, “Yıllar önce bazı arkadaşlarım Yenişehir’in bunca sorunları varken sen koltuğunda huzurla oturamazsın. Bunları kendine dert edinmelisin. Yenişehir’den sorumlusun, demişlerdi. Yapamazdım, kaçamazdım. Çocukluğumdan beri nerede sıkıntı varsa gidermeye çalıştım. Çözümün bir parçası oldum. Bu manada aileme huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyor, önlerinde saygıyla eğiliyor ve onlarla gurur duyuyorum” dedi.

Son 5 yıldır Yenişehir’in sorunlarıyla ilgilendiğini anlatan Özel, sözlerini şöyle sürdürdü: Bugün bütün dünyada ülkeler değil, şehirler birbiriyle yarışıyor. Yenişehir’imizin de bu yarışta geri kalmaması benim en büyük arzum, en büyük hayalim. Allah’ın izniyle bu yarışta varlığımızı göstermek istiyoruz. ”

Yenişehir’in 10 mahalle, 61 köyü ve toplamda 53 bin 100 nüfusu ile Bursa’nın en önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Özel, ilçenin Osmanlı’ya 26 yıl payitahtlık yaptığının altını çizdi. Özel sözlerini şöyle tamamladı: “Çocukluk yıllarımda sokaklarında simit, pazarlarında lastik sattığım, bütün yollarını bütün mahallelerini ezbere bildiğim bu güzel şehrin sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını çözebilecek durumdayım. Yenişehir yasayla malumunuz bütün köyler mahalle statüsüne kavuştu. Ercan Özel olarak yıllardır edindiğim belediyecilik tecrübesiyle Yenişehir Belediye Başkanlığına aday adaylığımı şu an itibariyle huzurunuzda açıklamaktan büyük onur ve gurur duyuyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ