İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN GİYSİ KAMPANYASI

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN GİYSİ KAMPANYASI
  • 20.07.2018

Yenişehir Kaymakamlığı tarafından ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bir giysi kampanyası düzenlendi. Resmi daire, banka ve sivil toplum kuruluşlarının çalışanlarının katılacağı kampanya 1 hafta sürecek.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda resmi daire amirleri, sevil toplum kuruluşları ve bankaların yöneticileriyle toplantıda bir araya gelen Kaymakam Suat Seyitoğlu, kampanyayla ilgili bilgi verdi. Kullanılabilir nitelikte ya da hiç kullanılmamış giysilerin Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ulaştırılmasını isteyen Seyitoğlu, öncelikle israfın önlenmesi gerektiğine dikkat çekti. Seyitoğlu, “Çevremizde fakir fukaralar var. Vermeyi bilmeliyiz. Kullanılmamış ya da kullanılabilir durumdaki giysileri tertemiz poşetlere yıkayıp ütüledikten sonra koyup Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edebilirsiniz. Bağışta bulunduğunuz giysiler Vakıf aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak” dedi.

Toplantıya Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, resmi daire, sivil toplum kuruluşu ve bankaların yöneticileri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ