BURBAK’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ

BURBAK’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ
  • 24.11.2017

 

 

  • ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİYLE BURBAK TARAFINDAN İŞLETİLEN TÜM KAPALI VE CADDE OTOPARKLARI TANITIM KARTLARINI GÖSTEREN TÜM ÖĞRETMENLERE 24 KASIM CUMA (YARIN) GÜNÜ GÜN BOYU ÜCRETSİZ OLACAK.

     BURSA – Öğretmenler günü nedeniyle Burbak tarafından işletilen tüm kapalı ve cadde otoparkları tanıtım kartlarını gösteren tüm öğretmenlere 24 Kasım Cuma (YARIN) günü gün boyu ücretsiz olacak.

 

Şehir içi parklanmanın sorun olmaktan çıkması için ‘Çizgiler arası özgürlük’ sloganı ile 2009 yılında faaliyete başlayan Burbak, bir sosyal sorumluluğa daha imza atıyor. Bursa’da görev yapan tüm eğitimcilerin öğretmenler gününü kutlayan Burbak, 25 Kasım Cuma (YARIN) günü öğretmen kartını gösterenlerden gün boyu otopark ücreti almayacak. Sadece öğretmenler gününde geçerli olacak etkinlik kapsamında öğretmenler, 8 adet kapalı ve teknolojik otoparkta 2 bin 396 ve 51 cadde otoparkında 5 bin 780 olmak üzere toplamda 8 bin 176 parklanma noktasından ücretsiz yararlanma imkanına sahip olacak.

 

Tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bu vesileyle bu mesleğe emeği geçmiş, bugün aramızda olmayan tüm öğretmenlerimizi, yine bu mesleği icra ederken şehit öğretmen olarak belleklerimize yerleşmiş öğretmenlerimi rahmetle ve minnetle anıyorum. Görevine devam edenlerin de nice seneler sağlıkla ve sıhhatle mesleklerini icra etmelerini temenni ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ