Yenişehir Belediyespor’da transfer atağı sürüyor

Yenişehir Belediyespor’da transfer atağı sürüyor
  • 11.09.2017

Yenişehir Belediyespor’un son transferi, Gümüşhanespor’da 3. Lig şampiyonluğu yaşamış Bilal İsak oldu. Yenişehir Belediyespor, Taha Evke’nin hemen ardından Bilal İsak transferini gerçekleştirdi.

Orta sahada oynayan 29 yaşındaki tecrübeli futbolcu Bilal İsak, Yenişehir Belediyespor Başkanı Birol Becerik ile Futbol Şubesi Sorumlusu Ata Bilgiç ile kendini Yenişehir Belediyesporlu yapan imzayı atarken oldukça mutlu ve heyecanlıydı.

     Yenişehir’de futbol oynayacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen İsak, “Yenişehir’e şampiyonluk yolunda katkı yapmaya geldim” dedi.

     Yenişehir Belediyespor Başkanı Birol Becerik ise, transferin döneminin sonlarına yaklaştıklarını ifade etti. Tecrübeli futbolcuları ve gençlerle iyi bir kadro oluşturduklarını ifade eden Becerik, “Taraftarımıza güzel maçlar izlettireceğiz. Bugün, takımımıza çok tecrübeli bir kardeşimizi daha kattık. 3. Lig’de şampiyonluk yaşamış Bilal, tercihini Yenişehir Belediyespor’dan yana kullandı. Gerçekleştirdiğimiz transferin, hem Bilal kardeşimiz, hem de takım ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Futbol Şubesi Sorumlusu Ata Bilgiç ise futbola Oyak Renault alt yapısında başlayan Bilal İsak’ın, 3.5 yıl Oyak Renault’un 3. Lig takımında oynadığını, ardından 3. Lig takımlarından Afyonkarahisar tecrübesi yaşadığını anlattı. Bilgiç, “Gümüşhanespor’da 3. Lig şampiyonluğu yaşayan Bilal İsak, Gümüşhanespor’un 2. Lig kadrosunda 2 forma giydi. Daha sonra sırasıyla 3. Lig takımlarından Sancaktepe Belediyespor, Van Büyükşehir Belediyespor, Ankara Demirspor’da oynadı. Bilal son olarak, BAL Ligi takımlarından Serhat Ardahanspor’da oynuyordu” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ