$ DOLAR → Alış: 32,88 / Satış: 33,02
€ EURO → Alış: 35,78 / Satış: 35,93

YENİŞEHİR VE BİLECİK TSO’LARINDAN GÜÇBİRLİĞİ

YENİŞEHİR VE BİLECİK TSO’LARINDAN GÜÇBİRLİĞİ
  • 15.02.2019

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun ve yönetim kurulu üyeleri Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Şükrü Keskin’i ziyaret etti.

Bilecik TSO Başkanı Keskin ve ekibiyle önemli işlere imza atmayı planladıklarını belirten Torun, bu doğrultuda projeler gerçekleştirmeyi amaçladıklarını söyledi. İlk aşamada yıllardır yapımı tamamlanamayan Bilecik-Yenişehir karayoluyla ilgili girişimlerde bulunacaklarını anlatan Torun, “İlçemizin Anadolu’ya, Akdeniz ve Karadeniz’e erişimini sağlayan Bilecik-Yenişehir karayolunun bir an önce tamamlanması için ilgili mercilere başvuracağız. Bu yol hem bizim için hem de Bilecik için büyük önem taşıyor. Bununla birlikte Yenişehir Uluslararası Havaalanı’nın yolcu sefer sayısının arttırılması ve kargo taşımacılığına açılması her iki odanın da ortak beklentileridir. Bu konularda Bilecik TSO ile birlikte bir rapor hazırlayıp ilgililere sunacağız” dedi.

Bunun yanında Bilecik ile Yenişehir arasında sanayiden hayvancılığa, tarımdan turizme birçok alanda çalışmaların artırılması gerektiğine işaret eden Torun, “Bu noktada Bilecik TSO ile birlikte üzerimize düşen görevi her daim yerine getirdik ve bundan sonra da getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Torun ayrıca, ekonomik, sosyal, kültürel birçok alanlarda da Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte hareket edeceklerini sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ