MHP İLÇE BAŞKANI EREN: ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM , SONRA PARTİM VE BEN 

 MHP İLÇE BAŞKANI EREN: ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM , SONRA PARTİM VE BEN 
  • 25.10.2017

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, bir basın toplantısı düzenledi. Eren toplantıda şu açıklamayı yaptı:

YENİŞEHİR İMİZİN GÜZİDE BASIN MENSUPLARI , DEĞERLİ ARKADAŞLARIM  ÇOK KIYMETLİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİM HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ . SÖZLERİME BAŞLAMADAN ÖNCE  DEĞERLİ ARKADAŞIMIZ ESKİ BAŞKANIMIZ GÖKHAN YUKA’NIN  İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI İSTİFA ETMESİYLE BOŞALAN MHP YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINA ,YÖNETİM KURULU  ARKADAŞLARIMIN OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLMİŞ BULUNMAKTAYIM.

BU KUTSAL VE ONURLU GÖREVİ BANA LAYIK GÖREN TEŞKİLATIMIZA HUZURUNUZDA TEŞEKÜR EDERİM .BU GÖREVİ DE EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEĞİME SÖZ VERİYORUM .

HEPİNİZİN BİLDİĞİ ÜZERE ÜLKEMİZ ÜZERİNDE ÇEŞİTLİ OYUNLAR OYNANMAKTADIR .BU YÜZDEN ÇOK KRİTİK BİR SÜREÇTEN GEÇMEKTEYİZ .DIŞ MİHRAKLARIN ORTADOĞU VE ÜLKEMİZ ÜZERİNDE ÇEŞİTLİ PLANLARI DEVREYE SOKMAKTADIRLAR.

GENEL BAŞKANIMIZ SN. DR. DEVLET BAHÇELİ BÜTÜN  BU TEHLİKE VE PLANLARI GÖRÜP DEVLETİMİZİN VE HÜKÜMETİMİZİN YANINDA YER ALMIŞTIR . GENEL BAŞKANIMIZIN HER ZAMAN SÖYLEDİĞİ GİBİ ‘ ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM , SONRA PARTİM VE BEN ‘ İLKESİNİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ  VE GENEL BAŞKANIMIZ DR DEVLET BAHÇELİ’NİN HER ZAMAN YANINDA OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTİYORUZ.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI SİZLERİN HUZURUNUZDA YENİŞEHİR HALKINA SESLENMEK İSTİYORUM . MHP YENİŞEHİR İLÇE TEŞKİLATINDA BULUNAN PIRIL PIRIL GENÇ VE DİNAMİK ARKADAŞLARIM  İLE BERABER İLK YAPILACAK OLAN YEREL SEÇİMLERDE YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALMAK İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

YÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN .

AYRICA BUGÜNE KADAR MHP’YE HİZMETLERDE BULUNMUŞ BÜTÜN DAVA ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM . PARTİMİZİN KAPISI SONUNA KADAR AÇIK OLACAKTIR .

SÖZLERİME SON VERMEDEN ÖNCE ‘ BİR OLALIM , BİRLİK OLALIM ,MHP’Yİ LAYIK OLDUĞU EN ÜST YERLERE ÇIKARALIM .BUNU BAŞARACAK GÜÇTEYİZ .BENİ DİNLEME NEZAKETİNDE BULUNDUĞUNUZ İÇİN HEPİNİZE YÖNETİM KURULUM ADINA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM .

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ