YENİŞEHİR BELEDİYESİ SPOR YATIRIMLARINI HİZMETE AÇIYOR

YENİŞEHİR BELEDİYESİ SPOR YATIRIMLARINI HİZMETE AÇIYOR
  • 08.07.2020

Yenişehir Belediyesi T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatının desteğiyle ilçeye 3 yeni çok amaçlı spor sahası kazandırıyor.

28 Yıllık Belediyecilik hizmetinin yanında sporcu kimliğiyle de tanınan Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatının katkılarıyla içinde basketbol, voleybol ve badminton alanları bulunun spor sahalarında son aşamaya gelindiğini ifade etti.

Sporun, sporcunun her daim destekçisi Yenişehir Belediye Başkanı Davut AYDIN “Geleceğimizin mimarları gençlerimizin, vakitlerini iyi değerlendirmeleri için spor çok önemli. Bütün gayemiz onlara her şeyin en güzelini en iyisini sunmak, kaliteli zaman geçirebilmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için alternatifler üretmektir. Bu düşüncelerle Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Spor Toto Teşkilatımızdan aldığımız destekle ilçemize 3 adet çok amaçlı spor sahası kazandırıyoruz. Yakın bir zamanda hizmete girecek olan ve Gökgöz Meydanı, Umut Sokak ve Öncü Caddesinde yapılan spor sahalarımızda gençlerimiz, basketbol, voleybol ve badminton oynayabilecekler. Çok amaçlı olarak planlanan spor sahalarımızın yapımında destekleri bulunan T.C. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Süleyman ŞAHİN’e, Spor Toto Teşkilatımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ