AK PARTİ YENİŞEHİR KADIN KOLLARINDA VESİLE KAÇAR DÖNEMİ

AK PARTİ YENİŞEHİR KADIN KOLLARINDA VESİLE KAÇAR DÖNEMİ
  • 09.01.2018

AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı Kadın Kolları’nın kongresine tek listeyle gidildi. Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Şahin’in aday olmadığı kongrede Vesile Kaçar bu göreve getirildi.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki genel kurul yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar ve kalabalık bir partili ve davetli topluluğunun katıldığı kongrede, Kadın Kollarının bugüne değin yaptığı çalışmalar anlatıldı.

Kadın Kolları Başkanlığı görevini Vesile Kaçar’a devreden Nilüfer Şahin yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“DÜNYANIN EN BÜYÜK SİYASİ KADIN ÖRGÜTLERİNDEN BİRİ OLAN AK PARTİ AİLESİNİN YAKLAŞIK 10 YILDIR ÜYESİYİM. 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE SİYASİ HUKUKİ İŞLER BİRİM BAŞKANI OLARAK KADIN KOLLARINI YÖNETİMİNDE GÖREVE BAŞLADIM. 2015 YILININ SON AYLARINDAN İTİBAREN BAŞKAN VEKİLİ OLARAK GÖREV YAPARAK 07.09.2016 YILINDA GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI BAŞKANI LÜTFİYE SELVA ÇAM ‘ IN ATAMASIYLA KADIN KOLLARI BAŞKANI OLARAK ATANDIM.

İLK GÜNKÜ AŞKLA YARIN BİR SEÇİM VARMIŞ GİBİ DURMADAN YORULMADAN ÇALMADIK KAPI SIKMADIK EL BIRAKMADIK KAPI KAPI DOLAŞTIK. YEMEĞİMİZİ OCAKTA BIRAKTIK  YERİ GELDİ BAZI KÖY MAHALLELERİNDE KÖPEKLER KOVALADI, YERİ GELDİ  YAĞMURDA  ÇAMURDA  KAR KIŞ DEMEDEN ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN FERAGAT ETMEK DURUMUNDA KALDIK.

BAŞTA KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDEKİ DAVA ARKADAŞLARIMA , BİZLERİ BU SİYASETİN İÇİNDE YER ALMAMIZI SAĞLAYAN DESTEKLERİNİESİRGEMEYEN EŞLERİMİZE, ÇOCUKLARIMIZA ANNE VE BABALARIMIZA HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDİYOR HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ İSTİYORUM.

KURUCUMUZ, GENEL BAŞKANIMIZ, REİSİMİZ, CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN  ‘’KADIN KOLLARIMIZ ASLİ UNSURDUR, BENİ HİÇ YARI YOLDA BIRAKMADI BIRAKMAYACAK” DİYEREK BİZLERE ÇOK GÜVENİYOR VE BU BİZE DAHA FAZLA SORUMLULUK YÜKLÜYOR.

BİZLER TEŞKİLATIMIZIN YÜKÜNÜ HAFİFLETEREK ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIK. YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

AK PARTİ DE KÜSLÜK OLMAZ BİRLİK OLUR BERABERLİK OLUR VEDA OLMAZ VEFA OLUR. SİYASET BİTER AMA DOSTLUK BAKİ KALIR. MAKAMLAR MEVKİLER GELİP GEÇİCİDİR. ASIL OLAN O MAKAMIN HAKKINI LAYIĞIYLA VEREBİLMEKTİR.

BÜYÜK BİR GURUR VE ONUR LA TAŞIMIŞ OLDUĞUM BAYRAĞI VESİLE KAÇAR A DEVREDEREK, BU HAK YOLDA HAYIRLI HİZMETLER YAPMASINI DİLİYORUM.

  1. OLAĞAN KONGREMİZİN BAŞTA TEŞKİLATIMIZA , YENİŞEHİR’ İMİZE , PARTİMİZE HAYIRLAR GETIRMESİNİ CENAB-I ALLAH TAN NİYAZ EDİYOR VE SİZLERİ ALLAHA EMANET EDİYORUM.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ