Sultanlar Çanakkale Kampını tamamladı

Sultanlar Çanakkale Kampını tamamladı
  • 04.09.2017

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol takımı,  yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı olan Çanakkale kampını yaptıkları son antrenmanla tamamladı.

Milli takımlarında bulunan oyuncularından yoksun olarak çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlılarda Baş Antrenör Angelo Anibal Vercesi yapılan kampın takım açısından çok faydalı geçtiğini belirtti. Takımdaki oyuncuların kaynaşması ve arkadaşlık bağının güçlenmesi  açısından önemli bir kamp geçirdiklerini de söyleyen başarılı teknik adam,  Bursa’da yapılacak olan Cengiz Göllü Voleybol Turnuvası ve Bulgaristan’da katılacakları turnuvanın ardından sezona tam olarak hazır olacaklarını ifade etti.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Milli takımlarında bulunan Nikolova, Leys ve Blein’in takıma kısa sürede adapte olacağını da sözlerine ekleyen başarılı teknik adam,  onlarında da takıma katılmasının ardından Sultanlar Ligi’ne daha güçlü başlayacaklarını söyledi.

Yeşil-beyazlıların yeni transferi  Gizem Karadayı kamp ortamının takımın kaynaşması açısından çok faydalı olduğunu belirtirken, geçen sezon yıldızını parlatarak Milli takıma yükselen Fatma Yıldırım’da yapılan çalışmaların sporcular adına çok yararlı geçtiğini  ve bu sezon da lige iyi başlayarak, en iyi şekilde tamamlamak istediklerini ifade etti.

Kampın son antrenmanın ardından bayram tatiline çıkan yeşil-beyazlılar, hatıra fotoğrafı çektirerek kampı noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ