MHP Yenişehir’de devir teslim

MHP Yenişehir’de devir teslim
  • 17.03.2017

MHP Yenişehir İlçe Teşkilatının 12 Mart’taki kongresinde seçilen Önder Köse başkanlığındaki yeni yönetim görevi teslim aldı. İlçe Başkanı Köse yaptığı açıklamada şunları söyledi:

YUKSEK SEÇIM KURULU TARAFINDAN GECTIGIMIZ GÜN YAPILAN BIR PROGRAMLA MAZBATAMIZI DUALARLA TESLIM ALDIK. ARDINDAN ILCE LOKALIMIZDE PARTIMIZIN ANAHTARINI VE RESMI BELGELERINI ESKI İLÇE YÖNETİCİLERİMİZİN ELLERINDEN ALARAK DEVIR TESLIM TORENINI GERCEKLESTIRDIK.

HEM KONGREDE YAPTIĞI KONUŞMADA HEM DE DEVİR TESLİM TÖRENİ İÇİN KENDISI ILE YAPTIGIMIZ GORUSMEDE; “BEN CELAL ÇEKİL VE YÖNETİM KURULU ADAYI ARKADAŞLARIM, YENİŞEHİR’DE MİLLİYETÇİ VE ÜLKÜCÜ İRADENİN SAHİBİ OLAN DELEGELERİMİZİN SEÇİMİNE VE SANDIKTA VERDİĞİ KARARA SAYGILIYIZ, MİLLİYETÇİ SEÇMENİN YAPMIŞ OLDUĞU TERCİHİN ÜZERİNE KIMSENIN SÖZ SÖYLEMESI DÜŞÜNÜLEMEZ” DİYEREK, ALMIŞ OLDUGU ÜLKÜCÜ TERBIYEYI VE OCAK KULTURUNU IFADELERINE YANSITAN ESKİ İLÇE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN YENİŞEHİR’DE YÖNETİM KADEMELERİNİ OLUŞTURAN ŞAHSIM ÖNDER KÖSE VE YÖNETİM KURULU ARKADAŞLARIM OLARAK, BUNDAN ÖNCE PARTİMİZE YAPMAYA CALISTIKLARI KATKILARDAN DOLAYI BAŞTA CELAL ÇEKİL’E VE ESKİ YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. PARTIMIZIN CITASINI DAHA YUKARILARA TASIYABILMEK İÇIN KONGRE DE BAYRAK YARISINA GIRMIS HER İKİ LISTEDE BULUNAN DAVA ARKADASLARIMA GOSTERDIKLERI MEDENI CESARETTEN DOLAYI TEBRIKLERIMI SUNUYORUM. SEÇIM SONA ERDI ARTIK BIR OLMA, IRI OLMA, DIRI OLMA ZAMANI. NASIL ET TIRNAKTAN AYRILMAZ ISE BIR ÜLKÜCÜYÜ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTISINDEN KIMSE KOPARAMAZ. TUM KARDESLERIMI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTISI ÜLKÜSÜ ALTINDA TOPLANMAYA DAVET EDIYORUM. DELEGELERIMIZIN TEVECCUHU NU ALAN YÖNETIM KURULUNU OLUSTURAN DAVA ARKADASLARIM ILE BIRLIKTE IL TESKILATIMIZIN VE GENEL MERKEZIMIZIN EMRINDE OLDUGUMUZU BILDIRIR.SAYGILAR SUNARIZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ